Главная | Регистрация | Вход | RSSСреда, 21.04.2021, 07:30

ООШ
"Интеллект"

Форма входа
Меню сайта
Популярные
Активные
Категории раздела
Мои статьи [3]
Радио онлайн
Мини-чат
Интересно

Каталог статей

Главная » Статьи » Мои статьи

Реєструємося для участі у ЗНО 2011

 

Реєструємося для участі у ЗНО 2011

Шановні учасники зовнішнього незалежного оцінювання 2011 року!

Для того, щоб узяти участь у ЗНО 2011, необхідно зареєструватися.

Ми Вам у цьому допоможемо!

Зареєструватися для проходження ЗНО може будь-яка особа, яка має повну загальну середню освіту або є випускником закладу системи загальної середньої освіти поточного навчального року і планує вступати до вищого навчального закладу України.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 26 серпня 2010 року №833 «Про зовнішнє оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2011 році» встановлено, що у 2011 році ЗНО для бажаючих стати студентами вищих навчальних закладів буде проводитися з 9 предметів: українська мова та література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, одна з іноземних мов (за вибором): англійська, німецька, французька, іспанська. Обов’язковим для всіх абітурієнтів під час тестування є зовнішнє оцінювання з української мови та літератури.

У затверджених Міністерством освіти і науки України «Умовах прийому до вищих навчальних закладів України» визначено перелік конкурсних предметів, з яких проходитимуть вступні випробування до ВНЗ. Уважно прочитайте їх та вирішіть для себе, які предмети тестування Ви оберете.

Реєстрація учасників ЗНО 2011 розпочнеться 1 січня 2011 року
і триватиме до 28 лютого 2011 року.

У 2011 році вводиться новий порядок реєстрації учасників ЗНО. У зв’язку з цим УЦОЯО надає можливість кожному абітурієнту підготувати реєстраційні документи самостійно або за допомогою реєстратора на пунктах реєстрації, де абітурієнтам буде надано консультаційну допомогу та допомогу в оформленні реєстраційних документів. Для цього з 1 січня 2011 року на веб-сайтах УЦОЯО (www.testportal.gov.ua) та Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (далі – ДпРЦОЯО) (www.dneprtest.dp.ua) буде розміщено спеціальну комп’ютерну програму (далі – програма реєстрації).

Пункти реєстрації розпочнуть працювати 4 січня 2011 року. Інформація про місце розташування пунктів реєстрації та розклад їхньої роботи розміщується на веб-сайтах УЦОЯО та ДпРЦОЯО.

Для оформлення заяви-реєстраційної картки необхідно завантажити програму реєстрації на комп’ютер та виконати всі передбачені нею дії.

Заяву-реєстраційну картку разом з іншими реєстраційними документами, зазначеними у програмі реєстрації, необхідно надіслати поштовим повідомленням на поштову адресу відповідного регіонального центру.

Важливо:

 • записи в заяві-реєстраційній карті необхідно робити ручкою з чорною гелевою пастою. Це необхідно для подальшого сканування заяви;

 • усi записи в заяві-реєстраційній карті виконуйте державною мовою;

 • копії документів, що надсилаються для реєстрації, завіряються власним підписом абітурієнта із зазначенням «Із оригіналом згідно»;

 • якщо для реєстрації подається копія документа, оформленого іноземною мовою, то має бути представлено його переклад державною мовою, завірений нотаріально;

 • реєстраційні документи надсилаються в терміни, визначені для реєстрації, але не пізніше 28 лютого 2011 року (дата визначається за поштовим штемпелем відправлення);

 • радимо надсилати реєстраційні документи цінним листом з описом вкладення у поштовому конверті формату А4;

 • описи вкладення до цінного листа рекомендуємо заповнювати в поштовому відділенні за підказками працівників пошти. Один опис Ви вкладаєте до конверту з реєстраційними документами, другий опис залишаєте собі та старанно його зберігаєте.

Після обробки регіональним центром реєстраційних документів абітурієнту буде надіслано рекомендованим поштовим відправленням нижчезазначені документи:

 • реєстраційну картку абітурієнта;

 • бланк Сертифіката ЗНО (далі - Сертифікат);

 • інформаційний бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання 2011 рік»;

 • повідомлення про створення особливих умов для проходження зовнішнього оцінювання та висновок закладу охорони здоров’я (для осіб, які надали регіональному центру цей висновок).

Якщо протягом трьох тижнів із моменту відправлення реєстраційних документів Ви не отримаєте підтвердження про реєстрацію або лист з відмовою в реєстрації, зверніться до регіонального центру за телефоном інформаційної підтримки.

Після завершення реєстрації для зареєстрованої особи на веб-сайті УЦОЯО створюється персональна інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та pin-кодом,, указаним на ньому.

В окремих випадках за рішенням регламентної комісії абітурієнту може бути відмовлено в реєстрації.

Підстави для відмови в реєстрації:

 1. Надання неповного комплекту документів, необхідних для здійснення реєстрації.

 2. Неналежне оформлення комплекту реєстраційних документів.

 3. Зазначення в заяві-реєстраційній картці недостовірних даних.

 4. Неможливість створення особливих (специфічних) умов проходження зовнішнього оцінювання відповідно до висновку закладу охорони здоров’я.

 5. Подання заяви пізніше встановленого терміну (визначається за поштовим штемпелем відправлення).

У таких випадках регіональний центр надсилає абітурієнтові рекомендованим поштовим відправленням вмотивовану відмову в реєстрації разом з документами, що додавалися абітурієнтом до заяви-реєстраційної картки.

Якщо абітурієнту відмовлено в реєстрації, він може повторно надіслати до регіонального центру комплект реєстраційних документів, усунувши причини, що стали підставою для відмови. У такому випадку до комплекту реєстраційних документів додається копія листа регіонального центру про відмову в реєстрації.

Щодо внесення змін до реєстраційних даних та відмови абітурієнта від проходження ЗНО

Учасник ЗНО має право внести зміни до реєстраційних даних шляхом повторної реєстрації. У такому випадку, крім документів, передбачених для реєстрації, до регіонального центру надсилається для анулювання раніше отриманий Сертифікат.

У випадку відмови від проходження ЗНО абітурієнт надсилає раніше отриманий Сертифікат та заяву про відмову від реєстрації на адресу відповідного регіонального центру.

У випадках внесення змін до реєстраційних даних, повторного (після відмови) звернення для реєстрації, відмови від проходження ЗНО документи надсилаються до відповідного регіонального центру поштовим відправленням протягом терміну, відведеного на реєстрацію, та наступних 20-ти календарних днів.

Якщо втрачено Сертифікат

У випадку втрати або пошкодження Сертифіката абітурієнт повинен звернутися до ДпРЦОЯО з письмовою заявою про виготовлення дубліката сертифіката, пред’явити документ, на підставі якого відбувалася реєстрація, надати фотокартку розміром 3Х4 см та зіпсований Сертифікат (у випадку його пошкодження). Виготовлення дубліката сертифіката здійснюється за кошти фізичної особи, яка його замовляє.

Бажаємо Вам успіху!

Категория: Мои статьи | Добавил: FiZiK (21.01.2011)
Просмотров: 1716 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Vkontakte
Block title
Опрос
Стоит ли превращать сайт в социальную сеть типа Вконтакте?
1. Конечно
2. Нет не стоит
3. Только отдельные функции
Всего ответов: 40
Поиск
Block title
David_Villa(25)
Праздники
Погода
Ссылки


ЗОІППО

Запорізький НМЦ дистанційної освіти

Відділ освіти Куйбишевської РДА

Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Яндекс.Метрика

Copyright Intelekt © 2021